Yıldız Masalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yıldız Masalı

Yıldız Masalı Dizisi Fan sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Mezardan uzanan el
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePtsi Mart 11, 2024 11:52 am tarafından Serdar102

» SenYoluna Ben Yoluma - Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:15 pm tarafından Serdar102

» Uludağ Tarzanı Ahmet - Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:11 pm tarafından Serdar102

» Serdar Yıldırım'ın Hayat Hikayesi
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:10 pm tarafından Serdar102

» Altın Elma - Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:09 pm tarafından Serdar102

» Simitçi Çocuk - Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:08 pm tarafından Serdar102

» Ressam Van Gogh İle Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:07 pm tarafından Serdar102

» Solar Gezegeni - Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:06 pm tarafından Serdar102

» İnsan Yiyen Bitki - Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:05 pm tarafından Serdar102

» Gezgin Şehmuz İznik'te - Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:05 pm tarafından Serdar102

» 800 Ve 1500 Metre Türkiye Şampiyonuydu
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:03 pm tarafından Serdar102

» 22222
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePaz Nis. 18, 2021 7:35 pm tarafından lavin

» 1111111111
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimePaz Nis. 18, 2021 7:25 pm tarafından lavin

» Karagöz İle Hacivat Konuşmaları
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2021 9:30 pm tarafından Serdar102

» Futbolcu Ayka - Serdar Yıldırım
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2018 5:12 pm tarafından Serdar102

En iyi yollayıcılar
αятιѕт
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Vote_lcapYalın - Anlat Güzel mi Oralar   Voting_barYalın - Anlat Güzel mi Oralar   Vote_rcap 
göкнαηℓσνє
Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Vote_lcapYalın - Anlat Güzel mi Oralar   Voting_barYalın - Anlat Güzel mi Oralar   Vote_rcap 
Safura
Serdar102
sanemim
lavin
MeLiSa..
Yağmur
Istatistikler
Toplam 11 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: lavin

Kullanıcılarımız toplam 292 mesaj attılar bunda 244 konu
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim

Yalın - Anlat Güzel mi Oralar

YazarMesaj
göкнαηℓσνє
Admin
göкнαηℓσνє

Başarı puanı : 242

Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Empty
MesajKonu: Yalın - Anlat Güzel mi Oralar    Yalın - Anlat Güzel mi Oralar   Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 10:53 am

Önce dakikalara kırgın sonra saatlere
Ve günlere dargın
Mide ağırıları yerine
Hayal bozukluklarına bırakırken
Biliyordum, biliyordum
Sonu sessizlik, sonu özlem
Sonunu sevmeyeceğimi de biliyordum, git derken

Ne yapıyorsun anlat güzel mi oralar
Sadede gelebilirim
Isıtıyor mu kalbini benim kadar
Ne yapıyorsun anlat güzel mi oralar
Artık söyleyebilirim