Yıldız Masalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yıldız Masalı

Yıldız Masalı Dizisi Fan sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Mezardan uzanan el
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePtsi Mart 11, 2024 11:52 am tarafından Serdar102

» SenYoluna Ben Yoluma - Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:15 pm tarafından Serdar102

» Uludağ Tarzanı Ahmet - Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:11 pm tarafından Serdar102

» Serdar Yıldırım'ın Hayat Hikayesi
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:10 pm tarafından Serdar102

» Altın Elma - Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:09 pm tarafından Serdar102

» Simitçi Çocuk - Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:08 pm tarafından Serdar102

» Ressam Van Gogh İle Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:07 pm tarafından Serdar102

» Solar Gezegeni - Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:06 pm tarafından Serdar102

» İnsan Yiyen Bitki - Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:05 pm tarafından Serdar102

» Gezgin Şehmuz İznik'te - Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:05 pm tarafından Serdar102

» 800 Ve 1500 Metre Türkiye Şampiyonuydu
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 4:03 pm tarafından Serdar102

» 22222
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePaz Nis. 18, 2021 7:35 pm tarafından lavin

» 1111111111
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePaz Nis. 18, 2021 7:25 pm tarafından lavin

» Karagöz İle Hacivat Konuşmaları
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2021 9:30 pm tarafından Serdar102

» Futbolcu Ayka - Serdar Yıldırım
Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2018 5:12 pm tarafından Serdar102

En iyi yollayıcılar
αятιѕт
Gökhan Özen Biyografisi  Vote_lcapGökhan Özen Biyografisi  Voting_barGökhan Özen Biyografisi  Vote_rcap 
göкнαηℓσνє
Gökhan Özen Biyografisi  Vote_lcapGökhan Özen Biyografisi  Voting_barGökhan Özen Biyografisi  Vote_rcap 
Safura
Serdar102
sanemim
lavin
MeLiSa..
Yağmur
Istatistikler
Toplam 11 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: lavin

Kullanıcılarımız toplam 292 mesaj attılar bunda 244 konu
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

Gökhan Özen Biyografisi

YazarMesaj
göкнαηℓσνє
Admin
göкнαηℓσνє

Başarı puanı : 242

Gökhan Özen Biyografisi  Empty
MesajKonu: Gökhan Özen Biyografisi    Gökhan Özen Biyografisi  Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 7:44 am

1979′un 29 Kasım sabahı dünyaya gözlerimi açtığım anda müzik için yazılmıştı kaderim belki de….Kim bilebilirdi Ankara’nın hasret kokan sokaklarından çıkıp gelecektim İstanbul’a, müzik uğruna…. Ardımda bıraktıklarım mıydı içimde sızlayan o ilk otobüs yolculuğunda, yoksa yollarına düştüğüm bu koskoca kentin içinde ‘belki de yalnız kalacağım’ düşüncesi mi…Anılarımın bir intikamı mıydı sessizce gözlerimden düşen damlalar, yoksa geleceğime dair ektiğim başarı tohumlarını mı suluyordum her damlayla…

Her neyse, fazla duygusal oldu galiba. Sonuçta bu bir özgeçmiş, en azından öyle olması gerekiyordu, ama kalemi elime aldığımda yine tutamadım kendimi. Sıradan, özelliği olmayan birşey olsun istemedim. Nasıl ki şarkılarımda yazdığım sözlerde döktüysem yüreğimi sonuna kadar, özgeçmişim de öyle, özel olmalıydı…

<p>
Gelelim doğduğum günden bugüne kadar neler yaptığıma:

1985-1996: İlk-Orta-Lise TED. Ankara Koleji yıllarım

1986-1988: Ankara Devlet Opera ve Balesi Çok Sesli Çocuk Korosundaki müzik eğitimim

1988-1993: T.R.T Ankara, T.S.M. Çocuk Korosu: Çok değerli radyo sanatçısı hocalarımın yönetiminde altı sene devam eden bu koro eğitimim, benim için müzik konusunda gerçek bir okul niteliğindedir. Değerli hocalarım Sayın Özgen GÜRBÜZ, Sayın Kemal CANER, Sayın Cemile UNCU’ya çok teşekkür ediyorum.

1988-1997: Şu anda çalmakta olduğum klasik gitar ve tuşlu çalgıların eğitimiyle geçirdiğim yıllarım…(1990′lı yılların başlarında da tuşlu çalgılara olan eğilimimin artmasıyla, aranjman, düzenleme çalışmalarına başladım.)

1996: İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümünü kazanarak, İstanbul’a gelişim…(Üniversite tercih formundaki bütün tercihlerimin İstanbul olması ve benim İstanbuldaki bir üniversiteyi kazanmam tabii ki tesadüf değil; Ne de olsa UNKAPANI İstanbuldaydı..)

1998-Akademi İstanbul Gitar Eğitimi, 2000-Birinci Albümüm “ÖZELSİN”, 2001-İkinci Albümüm “DUMAN GÖZLÜM”, 2003-Üçüncü albümüm “CİVCİV”, 2003-Y.T.Ü. İktisadi ve Tic. Bilimler Fakültesi öğrencisi iken 2003 yılında tekrar Ö.S.Y.M. sınavına girerek İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Ed. Fak. Psikoloji bölümüne girişim, 2003-BOŞVER REMİX, 2004-14 Şubat 2004 Sevgililer Gününe Özel “HERŞEYDE BİRAZ SEN VARSIN” Hatıra Cd, 2004-Dördüncü albümüm “ASLINDA”, 2005-”Kalbim Seninle”

Hayatımın bundan sonrasını, zamanla, sevenlerimle birlikte yazmamız dileğiyle…

Gökhan Özen

Gökhan Özen Biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gökhan özen flimografisi
» Gökhan Özen walpaperler
» Gökhan Özen Rockcu oldu!
» Gökhan Özen - Sitemkar klip.
» Gökhan Özen icon ve avatarlar